FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरु

Section:
Photo Name Designation Section Email Phone
राजेन्द्र कार्की प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत budhanilkanthamun@gmail.com 01-4372725
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
मिनराज खड्का अधिकृतस्तर छैठौँ आर्थिक प्रशासन शाखा 9851172204
हरि काफ्ले लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा 9861008220
शारदा कुमारी न्यौपाने सहलेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा 9846708133
ओमप्रकाश भट्टराई सहायक कम्प्युटर अपरेटर आर्थिक प्रशासन शाखा
अच्युत खनाल कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा 9841941903
Section: पूर्वाधार विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सुनिल महर्जन इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851237818
सौरभ लामिछाने इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841725664
दिपक भण्डारी स्ट्रकचर इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841141133
मन्दिरा श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841347138
बिनोद पौडेल सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851079069
डिल्लीराम श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851082731
टिकाराज राई सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9852056120
किसन श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851243359
खगेन्द्र श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841921866
कृजन माली सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9860303781
ओमराज ढकाल सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841975095
राजिव बुद्धाचार्य सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9841465083
राजेन्द्र श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9851077302
निता गुरुङ सहायकस्तर चौँथो पूर्वाधार विकास शाखा 9861199097
शेषानन्द घिमिरे जुनियर इलेक्ट्रीसियन पूर्वाधार विकास शाखा 9841353029
राजकुमार श्रेष्ठ अमिन पूर्वाधार विकास शाखा 9851150117
सरस्वती देवी चालिसे सहायकस्तर पाँचौ पूर्वाधार विकास शाखा 9841388050
सूर्य बहादुर वि.सी. खा.प.स.टे पूर्वाधार विकास शाखा 9857061385
नविन थापा सहायकस्तर चौँथो पूर्वाधार विकास शाखा 9848168134
भाईराम थापा अ.स.ई पूर्वाधार विकास शाखा 9841535377
सन्तोषी पौडेल अमिन पूर्वाधार विकास शाखा
सिता श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास शाखा
Section: प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
कविता चौहान अधिकृतस्तर छैठौँ प्रशासन शाखा kabeedi31@gmail.com 9844084699
स्वर्णिम अधिकारी सहायकस्तर पाँचौ प्रशासन शाखा adhikariswornim@gmail.com 9808173651
संगिता लम्साल सहायकस्तर चौँथो प्रशासन शाखा sangita.lamsal66@gmail.com 9846280667
सृजना पौडेल सहायकस्तर चौँथो प्रशासन शाखा srijanapdl18.sp@gmail.com 9846788113
राजु श्रेष्‍ठ हलुका सवारी चालक प्रशासन शाखा 9841400639
गमला के.सी. कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा 9869671852
Section: नगर उप-प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
अन्जना राई कार्यालय सहायक नगर उप-प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय bnkdeputymayor@gmail.com 9804305807
सरस्वती न्यौपाने कार्यालय सहयोगी नगर उप-प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय
राम शरण भण्डारी हलुका सवारी चालक नगर उप-प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय 9861965050
Section: पशु शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
काजी बहादुर श्रेष्ठ पशु चिकित्सक पशु शाखा shresthakajibahadur943@gmail.com 9851092407
बिष्णु प्रसाद न्यौपाने सहायकस्तर पाँचौ पशु शाखा
ओम कुमारी गुरुङ अधिकृतस्तर छैठौँ पशु शाखा 9841363520
ओम प्रसाद वाग्ले अधिकृतस्तर छैठौँ पशु शाखा 9843423864
विश्व नगरकोटी कार्यालय सहयोगी पशु शाखा 9841630564
Section: राजश्व शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
अच्युत खड्का सहायकस्तर पाँचौ राजश्व शाखा rajaswabudhanilkanthamun@gmail.com 9851174175
सपना दाहाल सहायकस्तर चौँथो राजश्व शाखा 9866092891
सविन थापा सहायकस्तर चौँथो राजश्व शाखा rajaswabudhanilkanthamun@gmail.com 9841951972
Section: प्रधानमन्त्री रोजगार सेवा केन्द्र
Photo Name Designation Section Email Phone
राज कुमार भण्डारी अधिकृतस्तर छैठौँ प्रधानमन्त्री रोजगार सेवा केन्द्र rajkumar@budhanilkanthamun.gov.np 9843125305
किरण खड्का प्राविधिक सहायक प्रधानमन्त्री रोजगार सेवा केन्द्र
Section: कानुन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
बाशुदेव मल्ल अधिकृतस्तर छैठौँ कानुन शाखा 9851224443
Section: विपद व्यवस्थापन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
दुर्गा कार्की अधिकृतस्तर छैठौँ विपद व्यवस्थापन शाखा 9843420499
Section: नगर प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय
Photo Name Designation Section Email Phone
नवीन कुमार थापा कार्यालय सहयोगी नगर प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय
कल्पना थापा कार्यालय सहयोगी नगर प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय
दिलकृष्ण श्रेष्ठ अधिकृतस्तर छैठौँ नगर प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय bnkmayoroffice@gmail.com
धुर्व बहादुर आचार्य हलुका सवारी चालक नगर प्रमुखज्यूको निजी सचिवालय 9851069581
Section: उद्योग तथा पर्यटन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
गङ्गा पान्डेय सहायकस्तर पाँचौ उद्योग तथा पर्यटन शाखा 9847491625
Section: जनस्वास्थ्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सम्झना कुँवर अधिकृतस्तर छैठौँ जनस्वास्थ्य शाखा
कुमार प्रसाद दाहाल जनस्वास्थ्य अधिकृत जनस्वास्थ्य शाखा 9841592308
उमेश गौतम परिवार नियोजन निरिक्षक जनस्वास्थ्य शाखा 9858023851
रवी भण्डारी कम्प्युटर अपरेटर जनस्वास्थ्य शाखा 9841173184
सविता श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी जनस्वास्थ्य शाखा 9808271158
Section: सूचना तथा प्रविधि शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शान्त पौडेल सुचना प्रबिधि अधिकृत सूचना तथा प्रविधि शाखा ito.budhanilkanthamun@gmail.com 014377235
Section: शिक्षा शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
जगन्नाथ उपाध्याय अधिकृतस्तर दशौँ शिक्षा शाखा edubudhanilkantha2076@gmail.com 9849060160
इन्द्र प्रसाद दाहाल विद्यालय निरीक्षक शिक्षा शाखा edubudhanilkantha2076@gmail.com 9851066617
रुद्र कार्की स्रोत व्यक्ति शिक्षा शाखा 9851249444
सुकदेवी राई प्राविधिक सहायक शिक्षा शाखा 9842655535
Section: दर्ता चलानी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सविता राई सहायकस्तर चौँथो दर्ता चलानी शाखा 9842896043
रचना देवि मैनाली सहायकस्तर पाँचौ दर्ता चलानी शाखा 9841843985
Section: नगर प्रहरी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रमेश खतिवडा जुनियर अफिसर नगर प्रहरी शाखा 9841482594
प्रकाश खत्री प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9841439767
नविन राई प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9869303015
लक्ष्मण खत्री प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9860123563
अमिर लामा प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा 9849407349
Section: पंजीकरण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सत्यराज जोशी सहायकस्तर पाँचौ पंजीकरण शाखा budhanilkanthap@gmail.com 9857062804
ममता मानन्धर एम.आई.एस अपरेटर पंजीकरण शाखा 9841447324
पुरुषोत्तम गौतम एम.आई.एस अपरेटर पंजीकरण शाखा 9841164497
विश्वराम खत्री फिल्ड सहायक पंजीकरण शाखा 9860476395
Section: कृषि शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
लक्ष्मी घर्ती अधिकृतस्तर छैठौँ कृषि शाखा agribudhanilkanthamun@gmail.com 9869414943
ज्ञानी पौडेल सहायकस्तर पाँचौ कृषि शाखा 9841150196
रुपा सोधुङ सहायकस्तर चौँथो कृषि शाखा 9843504049
Section: न्यायिक समिति
Photo Name Designation Section Email Phone
पुण्य प्रसाद काफ्ले इजलास अधिकृत न्यायिक समिति 9841389687
मणिराम राई सहायकस्तर पाँचौ न्यायिक समिति 9849306742
राम बहादुर कुँवर सहायकस्तर चौँथो न्यायिक समिति 9851089870
नारायणी खड्का कानुनी सहजकर्ता न्यायिक समिति 9843302195
Section: वातावरण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
विनोद पाठक सहायकस्तर पाँचौ वातावरण शाखा 9849525165
बैकुण्ठ भण्डारी इन्जिनियर वातावरण शाखा 9851278000
Section: आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
टीना सुवेदी आ.ले.प अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9855045622
गिता कोइराला आ.ले.प अधिकृत आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9840600525
Section: महिला तथा बालबालिका शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
पुष्पा बम अधिकृतस्तर आठौँ महिला तथा बालबालिका शाखा wncbudhanilkanthamun@gmail.com 9849288272
विष्णु कुमारी सिंह सहायकस्तर पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9848199637
सरिता भट्टराई सहायकस्तर पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9849299707
गीता श्रेष्ठ के.सी. सहायकस्तर पाँचौ महिला तथा बालबालिका शाखा 9841876039
Section: योजना शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
महेश प्रसाद पाठक कम्प्युटर अधिकृत योजना शाखा yojanabudhanilkanthamun@gmail.com 9851077826
विनोद अधिकारी सहायकस्तर पाँचौ योजना शाखा 9841062360
अनिता महर्जन सहायकस्तर चौँथो योजना शाखा 986077740
वसन्त बहादुर के.सी. अधिकृतस्तर छैठौँ योजना शाखा
Section: जिन्सी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शान्ती ढकाल अधिकृतस्तर छैठौँ जिन्सी शाखा jinsibudhanilkanthamun@gmail.com
भवानी श्रेष्ठ सहायकस्तर चौँथो जिन्सी शाखा jinsibudhanilkanthamun@gmail.com 9849244888
सरस्वती गैरे कार्यालय सहयोगी जिन्सी शाखा 9823418009
मोहन प्रसाद भण्डारी सहायकस्तर पाँचौ जिन्सी शाखा 9841552518
Section: सहकारी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
गीता ठगुन्ना अधिकृतस्तर छैठौँ सहकारी शाखा 9861500955
जानुका कार्की सहायकस्तर चौँथो सहकारी शाखा 9865491433
शुश्मा घिमिरे सहायकस्तर पाँचौ सहकारी शाखा
Section: पुनर्निर्माण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
निरज चौलागाई इन्जिनियर पुनर्निर्माण शाखा 9841095731
समिक्षा रिजाल इन्जिनियर पुनर्निर्माण शाखा 9801118456
कमला श्रेष्ठ इन्जिनियर पुनर्निर्माण शाखा 9841171775
मनिश सेन इन्जिनियर पुनर्निर्माण शाखा 9841305846
निलम मोक्तान सव.इन्जिनियर पुनर्निर्माण शाखा 9861136576